Series
Ratings
52
Padam PadamRated ★ 5.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- Big ManRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0