Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0

The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0