Series
Ratings
10
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.5