Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 4.5
AnotherRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0- Yeonghwa WassudaRated ★ 1.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 3.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0