Series
Ratings
113
Stand up!!Rated ★ 3.5- 歸國Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Are You Human?Rated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
LIFERated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.0