Series
Ratings
84
Adventure TimeRated ★ 5.0
Tamako MarketRated ★ 4.5- Marvel ZombiesRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Owning ManhattanRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- SamuelRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 4.5
- Ao Haru RideRated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 5.0- Marry My HusbandRated ★ 4.5