Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0- The Man Who LaughsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- Mr. Harrigan's PhoneRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0