Series
Ratings
41
All About EveRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.5
Glass SlippersRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
HouseRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
High KickRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0