Series
Ratings
55
ChernobylRated ★ 5.0
JinRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5- Tears in the AmazonRated ★ 4.5
- Generation KillRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.0
The Black SwindlerRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 2.0
GokusenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0
High KickRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0