Series
Ratings
48
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 4.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
MashleRated ★ 3.5
Me & RobocoRated ★ 4.5
ガラクタ通りのステイン エピローグRated ★ 5.0
ガラクタ通りのステインRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
おかしなガムボールRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Astro Fighter SunredRated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.5
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5