Series
Ratings
42
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
SherlockRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 3.5