Series
Ratings
74
PreacherRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0- South ParkRated ★ 4.0
- South ParkRated ★ 4.0
- South ParkRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
FargoRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
FargoRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0