Movies
Ratings
828
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0