Series
Ratings
95
SKY CastleRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Come and Hug MeRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5