Series
Ratings
128
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
VIPRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5- 유희왕 2기Rated ★ 3.5
I Order YouRated ★ 5.0- Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0