Series
Ratings
85
Tess of the D'UrbervillesRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.5- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
PianoRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0