Titles you rated
- BootsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 2.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- One Dollar LawyerRated ★ 3.0
- GlitchRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5