Series
Ratings
13
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0