Series
Ratings
106- All or Nothing: ArsenalRated ★ 4.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.5
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 5.0
Black LagoonRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Deadman WonderlandRated ★ 3.0
傾物語Rated ★ 3.5
High School of the DeadRated ★ 4.0
The World God Only Knows IIRated ★ 3.0
The World God Only KnowsRated ★ 3.5
鬼物語Rated ★ 4.0
Baccano!Rated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Journey to the WestRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
The "Hentai" Prince and the Stony CatRated ★ 3.0
Yosuga no SoraRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.5
My Bride is a MermaidRated ★ 4.0