Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0- Marrying the MafiaRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 1.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.0
- MapadoRated ★ 2.0