Series
Ratings
93- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Bear Season 1Rated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
- Crime SceneRated ★ 3.5