Titles you rated
Moon KnightRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 0.5
Miss SherlockRated ★ 1.5
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Nijiiro KaruteRated ★ 1.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 4.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0