Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
Bring It OnRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
A MillionRated ★ 1.0
ShutterRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 1.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 1.0
TedRated ★ 2.0