Movies
Ratings
131
Source CodeRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
SwordsmanRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
The Bride with White HairRated ★ 4.0
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0