Series
Ratings
134
OchoyanRated ★ 2.5
マッサンRated ★ 2.5
TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 3.5
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 4.0
Golden KamuyRated ★ 4.0
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 3.0- UtahimeRated ★ 3.5
Lupin the Third: Steal Napoleon's Dictionary!Rated ★ 3.5
Lupin the Third Part IVRated ★ 3.0
Kiss that KillsRated ★ 2.5
You're Being Summoned, Azazel-sanRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
Perfect SonRated ★ 3.0
Stand up!!Rated ★ 2.5
울지마, 하라짱Rated ★ 3.0
Gintama': EnchousenRated ★ 2.5
Gintama.Rated ★ 2.5
Gintama°Rated ★ 2.5