Series
Ratings
89
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Love Is BlindRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Black MirrorRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0- Eun ShilRated ★ 5.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0
Haneuljae's MurderRated ★ 3.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 4.0