Series
Ratings
28
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
If Talking PaidRated ★ 4.5
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.5
Churasan Season 1Rated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
Goblin SlayerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
HERORated ★ 4.5
パパはニュースキャスターRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
HiyokkoRated ★ 3.5
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 3.0