Series
Ratings
82- Dusk Beyond the End of the WorldRated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0- InfluenceRated ★ 3.5
Cells at Work!!Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Hidden ThingsRated ★ 5.0
A Sign of AffectionRated ★ 5.0
K-ON!!Rated ★ 5.0
K-ON!Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0- LookismRated ★ 1.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Death OfficeRated ★ 3.0