Series
Ratings
558- Trust Me: The False ProphetRated ★ 3.0
- Heartbreak High Season 3Rated ★ 2.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 2.0
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 1.0
- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
- Three Idiots in KenyaRated ★ 2.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
- BootsRated ★ 3.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 2.0
EuphoriaRated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Lessons In ChemistryRated ★ 3.0- American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 2.5
- Dept. QRated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- The Four SeasonsRated ★ 2.5
- The Lady's CompanionRated ★ 2.5