Movies
Ratings
965
My Blueberry NightsRated ★ 3.0- ShelterRated ★ 2.5
MercyRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
SisuRated ★ 2.0- Sisu: Road to RevengeRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 2.0- The RIPRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5- OxygenRated ★ 2.5
- A House of DynamiteRated ★ 2.0
- Honey Don't!Rated ★ 2.5
- M3GAN 2.0Rated ★ 2.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.0- Play DirtyRated ★ 2.5
Black BagRated ★ 2.0