Series
Ratings
28- AdolescenceRated ★ 3.0
- MonsterRated ★ 2.0
- AsuraRated ★ 4.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 2.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Karei naru IchizokuRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The Rebel PrincessRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
The Empress of ChinaRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5- Narcos: MexicoRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 2.5- Narcos: MexicoRated ★ 3.0
まほろ駅前番外地Rated ★ 4.0