Series
Ratings
23
Reply 1994Rated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 1.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.0
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 5.0
ObottyamakunRated ★ 3.5
ミスター味っ子Rated ★ 1.5
Kids on the SlopeRated ★ 0.5
Slam DunkRated ★ 1.5
InuYashaRated ★ 1.0
ドラえもんRated ★ 1.0
流星ワゴンRated ★ 1.0
Churasan Season 1Rated ★ 2.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 0.5
ShinzanmonoRated ★ 2.0
The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 2.0