Series
Ratings
202- Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 1.5
- The Ghost Writer's WifeRated ★ 4.0
- HirayasumiRated ★ 4.5
- Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
- Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 4.0
- Inheritance DetectiveRated ★ 2.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0- Mikami SenseiRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 4.0- Hot SpotRated ★ 4.5
SwitchRated ★ 4.0
WomanRated ★ 4.5
Good Luck!!Rated ★ 4.5- Slow TrainRated ★ 4.0
- Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.0
Tokyo MER: Sumidagawa MissionRated ★ 2.5
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 3.0- Houkago KarteRated ★ 4.5