Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Merry MaryRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 4.0
Dr. SlumpRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5- Run HanyRated ★ 3.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5