Series
Ratings
534- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- Shin's ProjectRated ★ 2.5
- 태풍상사Rated ★ 2.0
- Would You Marry Me?Rated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
- The MatchmakersRated ★ 1.5
- 신들린 연애Rated ★ 1.0
- 커플팰리스Rated ★ 2.5
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 0.5
Good PartnerRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- Lovely RunnerRated ★ 1.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- 커플팰리스Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 2.0
- Eye Love YouRated ★ 3.5
- Wedding ImpossibleRated ★ 1.0