Series
Ratings
18
Dr. RomanticRated ★ 3.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0- Movie RoomRated ★ 4.0
- Abnormal SummitRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0