Movies
Ratings
106
Intimate StrangersRated ★ 4.5- Steel RainRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0