Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.0- The 8 ShowRated ★ 1.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Doona!Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5- One Dollar LawyerRated ★ 3.5
- Space ForceRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- The Interest of LoveRated ★ 2.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.5- Political FeverRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.5