Movies
Ratings
56
Appleseed: Ex MachinaRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
InnerspaceRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0