Movies
Ratings
391
The Imitation GameRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The BeachRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 3.0
She s On DutyRated ★ 1.5
Fortune SalonRated ★ 0.5- BeatRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0- All for LoveRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 1.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0