Series
Ratings
82- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- La PalmaRated ★ 2.0
- A Dance From AfarRated ★ 4.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 0.5
- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 1.5
- PlutoRated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 4.0
- CelebrityRated ★ 3.5
- Pale MoonRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5