Series
Ratings
61- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Money GameRated ★ 3.5
- The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5- Death's GameRated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0