Series
Ratings
236- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- Inventing AnnaRated ★ 4.0
GeniusRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0- My Little TelevisionRated ★ 4.0
- Battle of TonguesRated ★ 4.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0