Movies
Ratings
173
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 1.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Given the MovieRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0