Titles you rated
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Oshi ga Joshi ni NarimashiteRated ★ 2.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0- Cinderella ClosetRated ★ 3.0
TamiouRated ★ 4.0- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Love with a CaseRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- The ResidenceRated ★ 3.5
Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Jikou KeisatsuRated ★ 4.0