Series
Ratings
63
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 1.0- Love RerunRated ★ 1.5
North & SouthRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Merry MaryRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 1.5