Movies
Ratings
1960
Diary of a Wimpy KidRated ★ 2.0- CompanionRated ★ 3.5
- MaterialistsRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0- TarotRated ★ 0.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0- Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
- The Old Guard 2Rated ★ 1.0
6/45Rated ★ 2.5- Love UntangledRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 3.5- The PactRated ★ 1.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

RecalledRated ★ 0.5- ExterritorialRated ★ 2.5
- The MatchRated ★ 2.0
- Dream PalaceRated ★ 2.0
StellarRated ★ 1.5