Series
Ratings
222- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.5- Oats StudiosRated ★ 3.5

ToGetHerRated ★ 3.0- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
- 신들린 연애Rated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Haneuljae's MurderRated ★ 4.5
A Sleeping ForestRated ★ 2.5
HERORated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 5.0