Series
Ratings
22
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Attention PleaseRated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
Black Butler 2Rated ★ 2.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 2.5
Black ButlerRated ★ 2.5
Case ClosedRated ★ 3.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 2.5
ドラえもんRated ★ 3.0
Orange DaysRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0