Movies
Ratings
1130
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5- The Adam ProjectRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Get SmartRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5